Literární web Sůvička
Říkanka o Smrti
7. srpna 2011, debbi
Všechno je fikce…láska není!
Je to jen touha, je to snění,
po kterém přijde probuzení…
Nevěřte, že je láska živá,
zhynula věkem, jak to bývá.
Splynula v opar, vrací se s rosou.
Musím to vědět. Já jsem ta s kosou…
Zařazeno v kategorii PoeziePočet komentářů na “Říkanka o Smrti” - 5
Agin (8. 8. 2011 (20:50))
Když už, tak: TMTTT,TMTTT,TMTTT...DTTT,DTTT...DTDT,DTDT...
debbi (8. 8. 2011 (19:08))
Děvčata díky... :-) jste ke mně milosrdné. Podívejte se jaké rozporuplné komentáře toto dílko vyvolalo na Saspi... :-)
fotoeva (8. 8. 2011 (15:30))
Debbi smekám...
Agin (8. 8. 2011 (8:47))
Ano, přesně vyjádřeno......
Eva (7. 8. 2011 (21:39))
Poslední verš je úžasný, vlastně to celé předtím, co má tak trochu náběh k exaltovanosti, shazuje a staví do zcela jiného světla... to je kouzlo sarkasmu...