Lucie Ernestová: Miluj svůj život 2022


18. října 2021, autor Renata Petrickova,Jste připraveni udělat ve svém životě změny? Slibujete si něco zásadního od příštího roku nebo vám prostě jen chybí nějaká podporující energie? Kalendář s každoměsíčním tématem nezapomene každý měsíc připomenout něco, co je obecně pro hloubku lidského života důležité. A někdy se stane, někdy až s udivující přesností, že téma padne přesně na to, co opravdu řešíte. A pak oceníte nadhled, který těch pár vět přestavuje.

 

 

 

Je to přesně tolik, aby to nezatěžovalo.

 

 

Text se dá přečíst hned ve chvíli, kdy kalendář otočíte. Můžete se k němu ale vracet celý měsíc a postupně v něm nacházet to, co nacházet potřebujete.

A věřím i tomu, že každý si v takovém měsíčním spočinutí najde něco jiného, i když budou všichni číst stejný text. Z letitých zkušeností s tímto kalendářem mám pocit, že tu jde o jedno jediné: naučit se hledat hlubokou modrost za svými myšlenkami, pocity a postupné pochopení, kam nás vedou. A jak je můžeme ovládnout tak, abychom je využily co nejlépe. Pro sebe i pro druhé.

 

 

Každý měsíc jedno téma

 

Je příjemné mít měsíc nikoliv jen plný povinností a možná plných políček, ale také malého úkolu, který se týká jen naší duše. Třeba:

– Jsem připravena udělat ve svém životě pozitivní změny. Přichází ke mně veškerá pomoc potřebná k jejich dosažení.

– Moje minulost je součástí bohatosti a plnosti života. Bez mé minulosti včetně chyb a všeho ostatního bych nebyla tam, kde jsem dnes. Mám se ráda za to, že jsem ochotna se učit a růst.

– Říkám ano příležitostem a hojnosti. Přirozeně a s lehkostí přitahuji blahobytí. Neustále dostávám od života neuvěřitelné dary.

 

Sladký kalendář vyniká mnoha přednostmi:

– Dostatečně velká políčka pro zápisky.

– Přehled o minulém i příštím měsíce v rozložení dnů.

– Obrázek, který vás vezme do světa fantazie, hodí se pro meditaci, pro zasnění se…

– Vydlabe z duše témata, která je dobré udržovat ve svém životě čistá a pravdivá.

 

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2021

 

https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000518_miluj-svuj-zivot-2022.php

 Zařazeno v kategorii Knihy, recenze, PostřehyPřidat komentář

Pro vložení komentáře je třeba být přihlášen/a
Copyright © 2010 Literární net Sůvička