Chuck Palahniuk


4. srpna 2011, autor Eva,Dohazovač složil papírek se vzkazem tak, aby držel na kuchyňském stole nastojato, takže ho jeho žena určitě nepřehlédne. V tom vzkazu stálo: Je to už čtrnáct let, co jsem měl tu rýmu, a pořád jsi mě nepolíbila. A připsal: Tohle léto dojíš krávy ty.

(z knihy Strašidla)


Zařazeno v kategorii Půjčovna myšlenekPočet komentářů na “Chuck Palahniuk” - 4


  Agin   (4.8.2011 (15.54))

  Milá rozšiřovačko obzorů....dík za to, že jsem si našla tenhle literární webík, čili tebe... Jinak bych žila v temné nevědomosti, že někdo takový, jako je Chuck vůbec existuje. Wiki napovídá....ty zřejmě víš.


  Eva   (5.8.2011 (13.59))

  Agin, jestli jsi četla J. Irvinga, zejména Svět podle Garpa, a připadal ti morbidní, tak Palahniuk je ještě morbidnější... ale je skvělý a vtipný (tedy pokud máš tenhle druh humoru ráda)


  Agin   (5.8.2011 (21.06))

  Garpa jsem četla.....není to zrovna to, co bych chtěla číst několikrát. Ale zrovna tak u mne dopadl John Kennedy Tool se svým Spolčením hlupců. Ovšem tyhle výňatky, které jsou zde k dispozici jsou fakt skvostné.


  Eva   (7.8.2011 (12.31))

  Spolčení hlupců se mi zrovna moc líbilo... já jsem se zase nikdy nezačetla do Tolkiena, přestože mám ráda žánr fantasy...Přidat komentář

Pro vložení komentáře je třeba být přihlášen/a
Copyright © 2010 Literární net Sůvička