Literární web Sůvička

Hook 17-02-12


skraloup13

Včera jsme si na netu přečetli, že mimozemšťané nejspíš existují. Akorát že se s nima člověk nesetká. To první berem, to druhý je kravina.
My od Hooka se s mimozemšťanama setkáváme dnes a denně. Zvlášť takhle k půlnoci. Ty potácející se figury na výčepu, co mluví jakousi neznámou řečí a připitoměle se šklebí – to v žádném případě nemohou být lidé. Jeden z nás má teorii, že to jsou Marťani, ale plete se. Klingona poznám na první pohled.
Dnes je pátek a večer je večůrek. Těšíme se. Bude se tančit, zpívat a klábosit. Jako vždy. A zejtra budem bojovat o holej život. Někdy to je peklo.
Kuchař Šmolda od Hooka nám povídal, že se přemnožil jelen sika. Je velkej asi jako vlčák, hbitej a z Japonska. Blbě se loví, jelikož je snadno k přehlédnutí. Je děsně žravej a okusuje všechno včetně mladých výhonků. My sice nevíme, co to jsou mladé výhonky, ale že je situace vážná, je nám jasný. Osobně si myslím, že toho jelena sem propašoval Tomio.
Šmolda povídal, že to vidí na ekologickou katastrofu středních rozměrů. Já bych řek, že katastrofou je sám Tomio. I kdyby sem nepřivez ani užovku.
Venku je vlhko. To je vše a hezkej víkend.

Zařazeno v kategorii Četba na pokračování
Počet komentářů na “Hook 17-02-12” - 10

  Agin   (19. 2. 2012 (21:45))

  Mezery nejsou vůbec špatné, to mi věř '-)


  skraloup13   (19. 2. 2012 (16:39))

  co se týče mého vzdělání... mé vzdělání se skládá ze samých mezer...


  Agin   (18. 2. 2012 (21:00))

  no, to mi promiň, máš mezery ve vzdělání....ty pravdu neznáš škvarkový pagáč???????


  skraloup13   (18. 2. 2012 (17:08))

  prudce inteligentní? my od Hooka? asi máš pravdu... nedávno jsme soutěžili, kdo udrží dýl myšlenku... vyhrál jeden z nás s časem třináct minut a patnáct vteřin... gratulovali jsme mu, plácali ho po zádech, ale pak jsme zjistili, že fixloval... on totiž jinou myšlenku nasál a jinou vypustil... což se nesmí... ještě že si všechno zapisujem... ad škvarkové pagáčky - tohle jídlo neznám... nějaký moučník?


  Agin   (18. 2. 2012 (16:42))

  skraloupetřináctý....tvé vlídné, těsně popůlnoční slovo padlo na úrodnou půdu. Nyní už vím, že vy od Hooka jste prudce inteligentní a máte fakt dobrý odhad co se lidí na Sůvičce týče. PS pekla jsem škvarkové pagáčky.


  skraloup13   (18. 2. 2012 (0:42))

  milá Blážo... něco dávkovat po kapkách v době všeobjímajících tabletek je skoro nemožné... to mi téměř přijde jako kontradikce... jinak souhlasím, že Medojed kapský je chudák, ale problém se spaním bych kvůli tomu neměl... chudák je i můj kamarád Čenda, co prohrál v automatech minulost i budoucnost :-) jinak moc děkuji za komenty - jsi hodná... (mou neobvyklou vstřícnost je třeba vysvětlit tím, že jsem před chvílí přišel od Hooka) fajn víkend :-)


  Agin   (17. 2. 2012 (17:56))

  Tak tuhle informaci jsi měl dávkovat po kapkách....dnes asi neusnu....chudák Medojed kapský....


  skraloup13   (17. 2. 2012 (16:50))

  milá Agin, nesmíš věřit všemu, co tvrdí pan Ruark... je obecně známo, že pan Ruark je v současnoti rád, když si vzpomene...... ehm, když si vůbec na něco vzpomene... s Medojedem je naprosto mimo...


  Agin   (17. 2. 2012 (15:32))

  A to buď me rádi, že se zde nepřemnožil Medojed kapský. Tvrdí pan Robert Ruark, že nejde, jako jiné šelmy po krku, alébrž po rozkroku...hlavně prý mužům.....


  Eva   (17. 2. 2012 (12:26))

  taky se tu přemnožila nějaká asijská škeble a je velká jak čivavaPřidat komentář

Pro vložení komentáře je třeba být přihlášen/a