Hook 16-01-13


16. ledna 2013, autor skraloup13,EU se opřela do bylin, protože léky se dělaj v továrně, a ne že se budou pěstovat někde na hnoji a paní Karolína Peake v tajném dodatku studie o korupci uvedla, že korupce bují.

To první je děsně fajn, protože konečně skončej idiotský reklamy, jak do sebe voklopíte jogobello a vydržíte sedm dní nespat, protože u potravin EU zakázala jakoukoliv zmínku vo tom, že by člověku pomohly jinak, než že mu zničej žaludek a osobu paní Peake snad ani nemá cenu komentovat, neb ono stačí se na ni podívat a každej jenom trošku pozornej pozorovatel z její tváře přečte nejen celej příběh o lesku a bídě kurtizán, ale i poslední novelizaci rozměrů dětských skluzavek.

Mirda Kalousků, kterej je celej jurodivej, jelikož je víc než pravděpodobný, že mu kníže na Hradě slepí rozbitej morální kredit, nabídl církvím místo peněz státní dluhopisy, případně že by udělal zvláštní emisi dálničních známek a tyhle bankocentle že by měli preláti místo peněz, protože peníze budou a my nebudem a drž si klobouk Duko, jedem z kopce jako širóni a dejchej nosem, ať nespolkneš mouchu a z EU přišlo nařízení, že každej kostel by měl mít energetickej štítek s čárovým kódem, což je správný, protože v kostele je kláda děsná a zateplenej není ani jeden a někdy mi přijde, že není podstatnej rozdíl mezi dobou, kdy nám velela Moskva a současností, kdy nám velí Brusel, ale když jsem to řek včera nahlas, tak mne jeden maník utřel, jelikož je vzdělanej a humanista a alchymista a exorcista a že prej bych takhle mluvit neměl, protože teď vedle Bruselu máme taky svobodu a pak se nadech a popotáh a s bublinou u nosu řek, že si je potřeba uvědomit, že svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhýho a podíval se na všechny kolem, aby jako viděli, že má vzdělání a všechno a já tyhle geometrický píčoviny miluju děsně, protože když si představím nacpaný mtero, tak tam mám svobody asi jako v gulagu a s tímhle fakt ať jdou tihle šampóni do prdele, akorát že tohle je na delší úvahu, na kterou tady není prostor a taky jsme včera mluvili znova o naší televizi, Red Hook TV, která je stále ve stadiu úvah, protože teď se s kanálama včetně televizních roztrh pytel – viď, Klausi mladší – a my bysme i do toho šli, akorát že když jsme to promejšleli, tak se jistejm nákladům nevyhnem, protože prvák bysme potřebovali hodně dobrýho právníka, druhák nějaký prašule na techniku, třeťák pár lidí, co by se tím zabejvali a prostě je to komplikovaný a my jsme chudý, nicméně alternativní zpravodajství po našem by myslím svý posluchače našlo a Džesika povídal, že s tím něco udělá a včera vod každýho vybral kilo, že to dnes vsadí na černou třináctku v kasínu a myslím, že mý kilo je v prdeli, protože než bych věřil na takovýhle štěstí, tak bych spíš uvěřil, že mi Harry Potter ukáže někde za rohem za dvě éčka kouzelnou hůlku a Hermiona zlatonku a celý je to složitý a divný, stejně jako je divný, že při náledí slinice a chodníky kloužou.

Jakási moderátorka Novy svýmu milenci leští boty a upravuje mu mejkap. Řek bych, že každá žena musí být šťastná, když se její partner líčí, když o sebe dbá, když bez nanesené jemné růže nejde ani s odpadkama, když večer je zmalovanej jinak, než po ránu, když si stříhá nehty a řasy a vůbec se zaobírá sebou v míře větší než velké. Jo, a tohle je přesně ten důvod, proč mne modelíny přehlížej, protože já se naposled namaloval na podzim, když jsem s klucima slavil VŘSR.

Od rána mi padá net, taky jsem se musel votočit na Žižkov, takže dnes fakt jen takové plky. Píčovinoidní, samozřejmě. Chcát bude, ale jen trochu.

To je vše.Zařazeno v kategorii Četba na pokračováníPřidat komentář

Pro vložení komentáře je třeba být přihlášen/a
Copyright © 2010 Literární net Sůvička