Literární web Sůvička

Debbie Malone: Andělské vykládací karty


Renata Petrickova

Tyhle karty s jemnými obrázky sem tam lehce skrytými v mlze mne doslova fascinovaly a překvapily v mnoha směrech. Někdy z nich vystupují takové barvy a tak zřejmé informace, že celkem  věřím tomu, že autorka je jedna z nejlepších jasnovidek v Austrálii.

 

 

Do světa jemné intuice se totiž umí vnořit opravdu stoprocentně. A i autorka ilustrací ji v tom velmi dobře podpořila. Z tohoto hlediska je to jedno z nejlepších autorských spojení, které jsem za poslední dobu viděla.

 

Soulad mezi textem a obrázkem možná podporuje i moje intuice, které se po téhle  krásné a šťavnaté zahradě Andělských vykládacích karet, rozběhla s nevídanou lehkostí a radostí. Nejsou to karty, které by vás něčím šokovaly, ale někdy jsem přece jen v té jemnosti a informacích nacházela i temné stránky, které byly odhalovány, sice jemně – ale přece jen. A to není nikdy příjemné.

 

 

Proto říkám, že jsou to vhodné karty pro dva typy výkladů:

 

  • Chcete-li vědět, kudy se dát, nechat se inspirovat
  • Chcete-li vědět, co je příčinou vašich vleklých problémů nebo situací, které nemůžete rozšmodrchat

 

A je to – tyhle dva výklady mi přišly úplně nejlepší, když pominu takové ty obecné měsíční, u kterých jsem se jen usmívala – byly totiž v plném souladu s výklady tarotovými. Takže si je můžete klidně vzít i na nějaké doplněn klasických tarotových výkladů, nebo třeba pro denní nebo týdenní inspiraci.

 

Poslouží vždy a všude, protože jsou jedinečným způsobem přizpůsobivé tomu, co po nich potřebujete. Měla jsem i dojem, že na jednu otázku umí odpovědět různými způsoby. Jedna karta vytažená dnes, může mít úplně jiný význam zítra, když padne při nějaké další otázce.

 

A věřím tomu, že nejsem zdaleka u konce, že spektrum, do kterého mne tyto kartičky od DebbieMalone zavedou, bude časem snad ještě pestřejší.

 

O autorech:

 

Autorka textu: DebbieMalone je australská mezinárodně uznávaná jasnovidka a v této své sadě se zaměřila na jednotlivé životní situace a přiřazení těch správných andělů, jež vám mohou pomoci. Třicet šest karet je jen zlomkem její práce. V Sydney dokonce pomáhá polici při nalézání pohřešovaných osob, vystupuje v televizních pořadech a pomáhá lidem komunikovat s jejich zemřelými blízkými.

 

Ilustrace: Amalia I. Chitulescu je původem rumunská ilustrátorka, které ráda pracuje s kontrastem světla a stínu, získala svou osobitou tvorbou zakázky pro nejrůznější hudební kapely, knižní obálky, firmy, spisovatele… má široké portfolium, které vnímá jako velký dar, díky kterému může rozdávat své pojetí zázraků a vnímání krásy.

 

Karty vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2018

 

Zařazeno v kategorii Knihy, recenze, Postřehy


Přidat komentář

Pro vložení komentáře je třeba být přihlášen/a