Strážci světla: Květen 2018: Nasbírejte sil, chyťte správný vítr, protože….


18. května 2018, autor Renata Petrickova,Ta na první pohled vypadají tyhle karty nenápadně, ale skrývá se v nich nejedno překvapení. A když si tady dáme malý výklad na květen, který už je ve své polovině, tak by mě opravdu zajímalo, jestli už taky máte ten pocit, že se k něčemu schyluje, jen nejspíš moc nevíte k čemu: nebo to naopak už víte. Protože nasbírejte sil, chyťte správný vítr, protože vás čeká něco moc DŮLEŽITÉHO.

 

 

V budoucnu, v červnu, nebo ještě na konci května.

 

Pokud se tedy máme nechat inspirovat těmito kartami od mladého autora Kyla Graye, tak prosím.

 

Rozšíření duše: Vaše vědomí se rozšiřuje. Chápete propojení mezi všemi věcmi.

 

Božský řád: Dělejte to, co cítíte jako správné. Čeká vás důležitá lekce.

 

Takže z toho vnímám jako důležité dvě informace:

 

Snažte se v květnu co nejvíce chápat spojitosti mezi tím, co se vám nyní děje, co vám jde na mysl, jak uvažujete, jaké dobré i krizové chvíle zažíváte. To jsou přesná vodítka, tak přesná, že ne každý měsíc máme možnost vidět svůj život takto, byť třeba jen symbolicky, doslova jako na STŘÍBRNÉM PODNOSE.

 

Život nám v květnu vystavuje expozici našeho vlastního života, minulosti i šancí na budoucnost.

 

Vnímejte především to, co cítíte jako správné, mohou vám docházet zásadní životní souvislosti, mohou se otvírat nové šance, přicházet důležité informace, všechno se může začít směřovat k něčemu velmi zásadnímu.

 

Tady to má až takový nádech spravedlnosti, že se zdá, že květen je měsícem přípravy a upnuté pozornosti na přítomnost, aby se najednou před vámi v dalších týdnech rozvinulo PODIVUHODNÉ divadlo, které bude přesně tím, na co jste si vědomě, či nevědomě koupili kdysi lístek. Na který jste střádali.

 

Skvělé je tento čas využít pro to, co potřebujete – přeje to odvážným akcím, které cítíte jako správné. Pro zásadní kroky tam, kde jste se předtím ostýchali překročit hranice.

 

Naopak ale nebuďte zbrklí, nedělejte rozhodnutí motivovaná strachem nebo pod útlakem.

 

Dělejte to, co cítíte jako správné… s rozmyslem a vědomím všech souvislostí kolem.

 

Tak přeji krásný květen a doufám, že se s těmito kartičkami ještě setkáme. Nenápadné, ale nesmírně plné informací a vjemu!

 

Použité karty Kyle Gray, Strážci světla (Synergie Publishing, SE, 2018)

 Zařazeno v kategorii Knihy, recenze, Postřehy

Přidat komentář

Pro vložení komentáře je třeba být přihlášen/a
Copyright © 2010 Literární net Sůvička