Literární web Sůvička

CESTA DUŠE: Fraktálové obrazy


Renata Petrickova

Fraktálové obrazy jsou pojmem, který možná uslyšíte stále častěji. Umění, nebo duchovní směr? Nejspíš obojí… Fraktály patří k moderním novým nástrojům pro komunikaci s naší duší, protože účinně odstraňují stres, uvádí nás do meditativního stavu a spojují s vnitřní moudrostí. Můžete si je představit jako obraz, kterému my sami možná na první dobrou moc nerozumíme, ale naše duše si je umí pozorně prohlédnout a najít v nich moudrost.

 

 

Známe je z krasohledů.
Známe je z chvil, kdy těsně před usnutím probleskují… vídáme je v horečkách.

 

Jsou obrazcem, seskupením, které patří k posvátné geometrii, tedy – z toho všeho podobného je složen celý svět. V energetickém nitru všeho, co kolem nás je, je právě podobná symetrie a logika.

 

Díky vysokým vibracím nás karty otvírají odpovědím od vyšších bytostí, jiných lidí, světů, vlastně je lhostejno, v co věříte, a co v tom poli kolem vás s vámi komunikuje. Jsme jednoduše vnímavější k jednotlivým vrstvám vědomí i světa kolem nás.

 

 

A vy si třeba ve chvíli, kdy potřebujete odpověď, vytáhnete kartu Průlom, na níž se píše?

 

„Od ostatních dimenzí existence nás odděluje jen tenká clona. Teď se energeticky dostáváte za ní. Můžete přijímat informace a vjemy z jiných dimenzí. Vaše vědomí se dostává za trojrozměrný prostor. Uvítejte okamžiky prozření a jasnějšího vědomí, kterými k vám proudí hlubší poznání. Jakmile se dostanete za clonu, budete v bližším spojení se svými průvodci a ostatními božskými bytostmi, které jsou tady, aby nám pomáhali na naší cestě.“

 

V praxi tedy nyní můžeme čekat období, nebo chvíli, kdy k nám takové náhlé uvědomění a prozření přijde. Navenek to může vypadat jako chvíle, kdy nám něco dojde – konečně! Kdy se něco stane a dá to smysl – konečně! Kdy si věci postupně sednou na své místo a my se nepozorovaně uklidníme, jen tak… stane se to samo.

 

Karty nám objasňují svět kolem nás

 

Nejvíce mi přišlo, že správná odpověď „přijde odnikud“, a to ve většině karet. Bylo jedno, jestli jsem se dívala na obrazy, nebo jestli jsem šla čistě podle textu. Z praxe mohu potvrdit, že někdy zdánlivě vůbec tato myšlenka a odpověď nesouvisela s přímým významem karty, ale byla trefou do černého.

Obraz a jeho poselství pouze otevřely cestu k odpovědi, která se za nimi skrývala. Nezvaný, zvaný návštěvník? I tak můžeme odpovědi z Cest duše vnímat.

 

Karty jen pomáhají vnímat svět kolem nás, něco vidět jinak, nebo se jen nepozorovaně a nenásilně otevřít odpovědi, která nám klepe na rameno, ale my ji z nějakého důvodu přehlížíme.

 

BUM – a je tu intuice!

 

A SPRÁVNÁ odpověď. Ještě zajímavější jsou ale karty, když si je dáte do rozsáhlejšího výkladu podle návodů v knížečce. Začne se skládat logický příběh, nejednou mi také přišlo, že příběh byl tak moc jen o jedné informaci, že se mi tu sešlo na jeden výklad několik karet s velice podobným významem. Vedou nás k lepším, nám prospěšnějším řešením. A to i tehdy, když ta cesta má vést přes bláto a nějaký omyl, kterého se držíme a který musíme pustit, aby nás život vůbec pustil dál.

 

A navíc, karty nejsou pořád stejné – vnořeníse do stejného obrazu se pokaždé odehrává jinak. Pokaždé přinese trošku jinou informaci.

 

O autorce:

 

Cheryl Lee Harnish věří v následování cesty svého srdce, pracovala jako hypnoterapeutka a komunikátor se zvířaty.  Vytváří fraktální obrazy a obrazy energetické, ale také fraktály esence, o kterých říká, že jsou to portréty duše. Více o ní najdete na www.fractalart.ca

 

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com

 

 

Zařazeno v kategorii Knihy, recenze, Postřehy


Přidat komentář

Pro vložení komentáře je třeba být přihlášen/a