Literární web Sůvička

Pravidla webuNa tento web můžete i Vy vkládat své příspěvky, a to jak ve formě textu, tak také fotografie nebo kombinací obojího. Nejdříve je zapotřebí se řádně zaregistrovat. Podrobněji k tomu najdete pod Jak se zaregistrovat
Chceme, aby každý článek, který zde přečtete, vás bavil a nepovažovali jste jej za ztrátu času. Proto pro zachování určité exkluzivity webu budeme mazat příspěvky, které jsou nevalné kvality, příliš vulgární či plné pravopisných chyb.
Také budeme mazat hanlivé, rasistické či urážlivé texty, s nimiž se nemůžeme ztotožnit, přestože jejich literární úroveň bude dobrá. Totéž se týká i komentářů.
Pokud byste měli jakékoliv problémy, kontaktujte nás v rubrice Napište nám, a vše spolu vyřešíme.
Přejeme mnoho inspirace!
Vaše Sůvička

 

Jak se zaregistrovat

Pokud chcete na Sůvičce vkládat díla či psát komentáře, musíte se zaregistrovat. Klikněte na Registrace, zadejte své jméno, nick (pod kterým chcete publikovat) a e-mail. Na Vámi zadaný e-mail Vám zašleme Vaše přihlašovací údaje. Tímto jste se zaregistrovali. Nyní klikněte na ikonku Přihlásit se, zadejte své Uživatelské jméno a Heslo. Jste přihlášeni a můžete psát pod díla komentáře. Pokud chcete publikovat své dílo, klikněte na Administrace. Vlevo nahoře na Příspěvky a poté na Vytvořit příspěvek. Při publikaci textu doporučujeme Vložit z Wordu, tedy pomocí desáté ikony v prvním řádku. Vyberte z kategorií Ostatní literatura, Próza, Poezie, Výtvarno a klikněte na Publikovat.

Pokud vložíte příspěvek a tento Vám při kliknutí na Publikace zmizí, jděte do Profilu a klikněte na čtvereček Zakázat vizuální editor.

Podrobněji viz příspěvek: www.suvicka.cz/?p=2322